Zaznacz stronę

Rehabilitacja Ruda śląska

Profesjonalne i kompleksowe usługi rehabilitacyjne, które świadczę w Rudzie Śląskiej, wyróżniają się efektywnością i bazują na najnowszej wiedzy z zakresu fizjoterapii. Jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej dysfunkcji narządu ruchu i szukasz na Śląsku wykwalifikowanego specjalisty z doświadczeniem, skorzystaj z proponowanych przeze mnie usług.

Umów się

Our Story

Profesjonalny rehabilitant na Śląsku

Nabyta i cały czas poszerzana wiedza oraz doświadczenie pozyskane przy współpracy z wieloma klientami pozwala mi oferować szeroką gamę świadczeń. Moja praca polega m.in. na współpracy z klubami sportowymi, gdzie zajmuję się diagnozowaniem zawodników oraz opracowywaniem planów rehabilitacyjnych. Wykonuję w pełni profesjonalne zabiegi rehabilitacji sportowej, a także specjalizuję się w odnowie biologicznej i masażu. 

Skuteczna i bezpieczna rehabilitacja dla każdego

Zaawansowana wiedza z zakresu fizjologii, anatomii i biomechaniki umożliwia mi jako rehabilitantowi udzielanie pomocy okołooperacyjnej. Do moich zadań należy przygotowywanie pacjentów do konkretnych zabiegów, tak aby powrót do sprawności po przeprowadzonej operacji, przebiegał jak najefektywniej. W gabinecie w Rudzie Śląskiej zajmuję się też rehabilitacją po akromioplastyce, endoprotezoplastyce stawów i innych zabiegach rekonstrukcyjnych. Na pomoc liczyć mogą pacjenci ze Śląska zmagający się z rozmaitymi dysfunkcjami narządu ruchu wynikającymi z pojawiających się z wiekiem zmian zwyrodnieniowych czy chorób zaistniałych w efekcie przebytych urazów.

Jako rehabilitant zapewniam kompleksową opiekę nad osobami cierpiącymi na różnorodne schorzenia kręgosłupa. Wysokojakościowa rehabilitacja skierowana jest też do klientów walczących z patologiami kończyn górnych i dolnych jak niedowłady, wycieńczenia, porażenia, przykurcze bądź uszkodzenia struktur mięśniowych. Jako profesjonalny rehabilitant z pasją gwarantuję indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i efektywne działanie. Serdecznie zapraszam do kontaktu i umawiania się na wizyty w dogodnym terminie – w gabinecie zlokalizowanym w Rudzie Śląskiej!

Cennik

Darmowa Konsultacja

Podczas pierwszego darmowego kontaktu telefonicznego przeprowadzam wywiad i poznaje historie dolegliwości. Na podstawie zebranych informacji podejmuję decyzję o możliwościach udzielania pomocy w rehabilitacji. W zależności od rodzaju problemu ustalamy dalszy plan pracy.

Napisz do Mnie!

Kontakt

+48 609 614 990

kontakt@karol-jaworek.pl

Stadion MOSIR Pogoń, Czarnoleśna, 41-709 Ruda Śląska