Zaznacz stronę

Masaż Relaksacyjny - Ruda Śląska

Jedną z usług, z jakiej Klienci mogą skorzystać w moim gabinecie w Rudzie Śląskiej, jest masaż relaksacyjny. To znakomity sposób na odzyskanie równowagi psychicznej i relaks, szczególnie gdy na co dzień towarzyszy Ci sporo stresów. 

Umów się

Zabiegi masażu relaksacyjnego mają również szereg prozdrowotnych skutków, które z pewnością zostaną docenione w przypadku osób cierpiących np. z powodu zastojów limfy czy bólów mięśniowych. Warto jednak powierzyć ich wykonanie profesjonaliście z szerokim doświadczeniem i niezbędną wiedzą. Jeśli interesuje Cię masaż relaksacyjny i szukasz gabinetu na Śląsku – zachęcam do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Masaż relaksacyjny Ruda Śląska

Czym jest masaż relaksacyjny?

Jak sama nazwa wskazuje, podstawowym celem masażu relaksacyjnego jest wprowadzenie osoby masowanej w stan odprężenia. Metoda stosowana w masażu relaksacyjnym stanowi odmianę klasycznych technik. Jej istotą jest rozluźnienie psychiczne, m.in. przez rozmasowanie napiętych mięśni. W zależności od potrzeb zabieg masażu relaksacyjnego wykonuje się na całym ciele albo na określonych obszarach. Jego kluczowy element to dodatkowe substancje zapachowe, np. olejki, mające właściwości terapeutyczne.

Jak wygląda masaż relaksacyjny?

W przypadku masażu relaksacyjnego stosuje się przede wszystkim techniki polegające na głaskaniu, łagodnym ugniataniu i rozcieraniu wybranych partii ciała. W ten sposób dany obszar jest rozgrzewany, w skórze i mięśniach poprawia się ukrwienie, a ewentualne złogi i obrzęki są skutecznie niwelowane. Masujący może też oklepać konkretną strefę, by lepiej pobudzić krążenie. Istotną rolę odgrywa otoczenie i atmosfera, w jakiej odbywa się masaż relaksacyjny. Każdy element wizyty musi sprzyjać relaksowi.

Jakie są skutki takiej usługi?

Podstawowy cel masażu relaksacyjnego to zniwelowanie napięcia mięśniowego, a co za tym idzie – emocjonalnego, z jakim zmaga się Klient. W wyniku zabiegu masażu relaksacyjnego mięśnie są rozluźnione, co sprzyja ogólnemu odprężeniu i odzyskaniu energii. Łagodne ruchy masażysty pozwalają także pozbyć się uporczywych bólów, poprawiają elastyczność tkanek miękkich, ale i działają terapeutycznie w przypadku skutków przebytych kontuzji. Ponadto – dzięki masażowi relaksacyjnemu można modelować sylwetkę, wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym – wysmuklając ciało.

Jeśli szukasz specjalisty, który wie, jak poprawnie wykonać taki zabieg – zachęcam do kontaktu. Lata praktyki i współpracy m.in. z różnymi śląskimi drużynami sportowymi oraz fachowa wiedza, jaką dysponuję, stanowią dla Klientów gwarancję, że już po pierwszej wizycie zauważą zmiany w nastroju, jak i zmniejszenie dotychczasowych dolegliwości.

Cennik

Darmowa Konsultacja

Podczas pierwszego darmowego kontaktu telefonicznego przeprowadzam wywiad i poznaje historie dolegliwości. Na podstawie zebranych informacji podejmuję decyzję o możliwościach udzielania pomocy w rehabilitacji. W zależności od rodzaju problemu ustalamy dalszy plan pracy.

Napisz do Mnie!

Kontakt

+48 609 614 990

kontakt@karol-jaworek.pl

Stadion MOSIR Pogoń, Czarnoleśna, 41-709 Ruda Śląska