Zaznacz stronę

Gabinet Masażu - ruda Śląska

Szukasz wykwalifikowanego rehabilitanta czy masażysty z bogatym doświadczeniem? Odwiedź prezentowany gabinet masażu. Oferta skierowana jest do mieszkańców Śląska, oczekujących wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych. W pracy łączę wiedzę praktyczną z najnowszymi rozwiązaniami z branży.

Umów się

Gabinet masażu

Wykwalifikowany masażysta z bogatym doświadczeniem

Dlaczego warto sięgnąć po usługi, jakie proponuję Klientom? Moja praca to moja pasja. Nic nie stanowi większej satysfakcji niż widok ulgi na twarzy osób, które zdecydowały się na masaż w prowadzonym przeze mnie gabinecie. Ponadto, oprócz wykształcenia teoretycznego, postawiłem nacisk na faktyczne poznanie umiejętności, jakimi powinien posługiwać się dobry fizjoterapeuta.

Przez cały okres swojej działalności współpracowałem z różnymi klubami sportowymi, jak i instytucjami, pełniąc obowiązki m.in. głównego fizjoterapeuty oraz masażysty, stale dopracowując swój warsztat. Dzięki temu wybierając mój gabinet masażu, można mieć pewność, że znajduje się pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty.

Ciągle dążę również do poszerzania umiejętności, by dostarczyć Klientom usług, jakich oczekują. Dbam także o to, aby osoby korzystające z prezentowanych zabiegów czuły się komfortowo. Pomieszczenie, w którym pracuję, pomaga się zrelaksować, a jednocześnie pozostaje kameralne.

Cennik

Darmowa Konsultacja

Podczas pierwszego darmowego kontaktu telefonicznego przeprowadzam wywiad i poznaje historie dolegliwości. Na podstawie zebranych informacji podejmuję decyzję o możliwościach udzielania pomocy w rehabilitacji. W zależności od rodzaju problemu ustalamy dalszy plan pracy.

Różne typy masażu dla każdego

W prowadzonym przeze mnie gabinecie proponuję możliwość skorzystania z różnych rodzajów masaży, w tym między innymi:

  • klasycznego,
  • relaksacyjnego,
  • tkanek głębokich,
  • segmentarnego,
  • limfatycznego.

Każdy z nich pozwala osiągnąć różne rezultaty. Przede wszystkim umożliwiają uporanie się z rozmaitymi dolegliwościami, w tym napięciami mięśni, wynikającymi m.in. z codziennych stresów. Wariant klasyczny (nazywany także szwedzkim) to zdecydowanie najpopularniejsza usługa tego typu. Łagodzi on np. bóle kręgosłupa i karku. Pomaga się również odprężyć. Szczególnie zaleca się go osobom, jakie na co dzień spędzają czas w pozycji siedzącej (np. w pracy przed komputerem).

Relaksacyjny natomiast, jak sama nazwa wskazuje, pomaga przede wszystkim odprężyć się, zwłaszcza gdy Pacjentowi towarzyszą liczne stresy. Dużą rolę odgrywają w tym przypadku olejki stosowane przy masowaniu, mające działanie aromaterapeutyczne. To idealna opcja dla osób, które potrzebują chwili wytchnienia od codziennych spraw.

Z kolei masaż tkanek głębokich wskazany jest np. w przypadku wad i dysfunkcji pracy narządów ruchu. Zabieg ten korzystnie wpływa m.in. na napięcie mięśniowe oraz powięziowe. Dzięki temu doskonale spisuje się w przypadku boleści mięśni, szczególnie w okolicach kręgosłupa. Dobrze przeprowadzony ułatwia przyjmowanie i utrzymanie właściwej, zdrowej postawy ciała.

Wsparcie przy leczeniu schorzeń

Opracowany na początku XX wieku masaż segmentarny, z jakiego można u mnie skorzystać, decydując się na prezentowaną ofertę, opiera się na założeniu, że wybrane strefy skóry, nazwane dermatomami, wykazują dużo większą wrażliwość na bodźce. Ich stymulacja wspiera leczenie różnych schorzeń narządów wewnętrznych, a także przynosi ukojenie w przypadku bólów kręgosłupa i w stanach przeciążenia psychicznego.

W moim gabinecie wykonuję również drenaż limfatyczny. Przez odpowiednie masowanie właściwych punktów na ciele można skutecznie pobudzić krążenie limfy, usuwając potencjalne jej zastoje czy wysięki. Ponadto metoda ta pozwala oczyścić organizm ze zbędnych produktów przemiany materii. Dlatego zaleca się ją zarówno po chorobach, jak i osobom, pragnącym efektywniej chudnąć (zabieg skutkuje m.in. lepszym metabolizowaniem tkanki tłuszczowej).

Swoje usługi kieruję zarówno do osób, które na co dzień żyją bardzo aktywnie (w tym sportowców), jak i np. borykających się ze stresem lub dolegliwościami bólowymi. Jeśli więc szukasz gabinetu masażu w województwie śląskim – zapraszam do skorzystania z prezentowanej oferty.

Napisz do Mnie!

Kontakt

+48 609 614 990

kontakt@karol-jaworek.pl

Stadion MOSIR Pogoń, Czarnoleśna, 41-709 Ruda Śląska