Zaznacz stronę

Masaż Ruda Śląska

Jeżeli poszukujesz na Śląsku salonu fizjoterapii, który jest prowadzony przez profesjonalnego i doświadczonego specjalistę z zakresu rehabilitacji, odwiedź mój gabinet masażu w Rudzie Śląskiej. Oferuję bardzo szeroki zakres świadczeń realizowanych na najwyższym poziomie przy zastosowaniu sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych metod, technik i narzędzi.
Umów się

Masaż Ruda Śląska

Czym jest masaż relaksacyjny?

Oferowane przeze mnie zabiegi masażu w Rudzie Śląskiej wykonywane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta. Proponowany masaż relaksacyjny to jedna z najpopularniejszych usług, która pomaga się odprężyć i zniwelować niepożądane napięcie mięśniowe. Masaż może obejmować całe ciało bądź tylko jego określone obszary. Podczas zabiegu skupiam się zwłaszcza na skutecznym i przyjemnym oddziaływaniu na poszczególne tkanki, co w efekcie pozwala na rozluźnienie spiętych mięśni, wyeliminowanie związanych z tym dolegliwości bólowych i poprawę krążenia. Wszystkie usługi przeprowadzane w moim salonie w Rudzie Śląskiej to zabiegi kompleksowe, podczas których stosuję też bodźce zapachowe. Umożliwia to osobie masowanej rozluźnienie się oraz daje szansę na odzyskanie równowagi psychicznej i ukojenie zmysłów.

Masaże w Rudzie Śląskiej – kompleksowa oferta zabiegów

Oprócz rozmaitych zabiegów relaksacyjnych proponuję wiele innych usług. Oferuję masaże klasyczne, których celem jest zarówno wywołanie poczucia zrelaksowania, jak i rozluźnienia spiętych partii mięśni. Osobom zmagającym się z wadami postawy czy patologiami mięśniowymi z czystym sumieniem rekomenduję zabiegi obejmujące tkanki głębokie. Wszystkie usługi realizowane w moim gabinecie w Rudzie Śląskiej bazują na wykonywaniu charakterystycznych ruchów umożliwiających efektywne stymulowanie struktur mięśni, a co za tym idzie, niwelowanie chronicznych dolegliwości bólowych.

Inny rodzaj masażu to segmentarny, w ramach którego posługuję się wiedzą z neurofizjologii. Zabiegi wykorzystują zmiany zachodzące w tkankach i pozwalają na aktywizację poszczególnych obszarów. Z kolei pacjentom walczącym z obrzękami polecam serdecznie masaż limfatyczny, który wykonuje się w celu usprawnienia przepływu krwi i limfy w organizmie. W efekcie można oczekiwać ograniczenia bólu i redukcji opuchnięć, a także cellulitu. Jeżeli szukasz na Śląsku doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i masażu, zachęcam do umówienia się na wizytę w moim gabinecie w Rudzie Śląskiej

Cennik

Darmowa Konsultacja

Podczas pierwszego darmowego kontaktu telefonicznego przeprowadzam wywiad i poznaje historie dolegliwości. Na podstawie zebranych informacji podejmuję decyzję o możliwościach udzielania pomocy w rehabilitacji. W zależności od rodzaju problemu ustalamy dalszy plan pracy.

Napisz do Mnie!

Kontakt

+48 609 614 990

kontakt@karol-jaworek.pl

Stadion MOSIR Pogoń, Czarnoleśna, 41-709 Ruda Śląska